Omschrijving
Het Satel INT-TSG2 bediendeel is bedoeld voor bediening en programmering van de INTEGRA, INTEGRA Plus en VERSA alarmsystemen. Het is een ideale oplossing voor gebruikers die op zoek zijn naar een gemakkelijke dagelijkse bediening van het alarmsysteem en gebouwautomatisering, inclusief het KNX-systeem. De combinatie van compact formaat en universeel design maakt het perfect geschikt voor zowel moderne als traditionele interieurs.
Het capacitieve 4,3" scherm, dat meer dan 16 miljoen kleuren kan weergeven, wordt bediend door middel van subtiele aanraking en veegbewegingen. De krachtige processor en nieuwe software zorgen voor een soepele werking en door de Multi screen en Multi level interface is de navigatie zeer eenvoudig. De weergave van de interface is geheel naar eigen wens aan te passen met 20 vooraf ingestelde thema's of een eigen aangepaste thema.
De INT-TSG2 kan ook een diavoorstelling weergeven, indien een microSD kaartje met foto's geplaatst wordt.
Kenmerken:
- 4,3” capacitief glas touchscreen met ondersteuning voor veegbewegingen
- 480x272 schermresolutie, 16,7 miljoen kleuren (true colour)
- op meerdere niveaus door de gebruiker aanpasbare grafische interface
- tot 24 aanvullende schermen
- aanpasbare interfaceschermen
- meer dan 20 vooraf ingestelde thema's
- ondersteuning voor aangepaste thema's
- widgets voor bediening van het bediendeel, het alarmsysteem en automatiseringsapparatuur aangesloten op het alarmsysteem
- systeembesturing via MACRO-functies, welke een hele reeks verschillende commando's activeren (inclusief commando's voor gebouwautomatisering)
- snelle activatie van PANIEK, BRAND en AUX alarmen
- integratie met de INTEGRA (INTEGRA firmware 1.20 of nieuwer) en VERSA (VERSA firmware 1.10 of nieuwer) alarmsystemen
- schermbeveiliging met opties om klok, datum, status van systeemcomponenten (zones, deuren, uitgangen) en temperaturen weer te geven (alleen INTEGRA en INTEGRA Plus)
- mogelijkheid om een diavoorstelling weer te geven (fotolijstfunctie)
- weergave systeemstatus via led indicatie, bovenaan het scherm weergegeven
- 2 programmeerbare bedrade zones (alleen INTEGRA en INTEGRA Plus)
- ondersteunt NO en NC-detectoren, evenals rolluik- en trildetectoren;
- ondersteunt EOL, 2EOL en 3EOL configuratie (3EOL alleen INTEGRA Plus);
- programmering van end-of-line weerstandswaarden
- ingebouwde piëzo-elektrische transducer voor akoestische signalering
- aanpassing van het geluidssignaalvolume
- instelbare schermhelderheid met dag-/nachtmodus
- ingebouwde microSD-kaartslot (voor het opslaan van afbeeldingen voor fotolijstjes en extra schermachtergronden)
- sabotagecontact dat reageert op het openen van de behuizing of verwijderen van de muur
- beschikbaar in zwart (INT-TSG2-B) en wit (INT-TSG2-W)
Specificaties:
Touchscreen: | capacitief |
Schermgrootte: | 4.3" |
Resolutie: | 480 x 272 |
Kleuren: | 16,7 miljoen |
Voedingsvoltage: | 12 V DC |
Stand-by verbruik: | 250 mA |
Max. verbruik: | 265 mA |
Bedrijfstemperatuur: | -10°C…+55°C |
Max. luchtvochtigheid: | 93±3% |
Milieu klasse conform de EN50130-5: | II |
Ondersteunde geheugenkaarten: | Micro SD, Micro SDHC max. 32 GB |
Gewicht: | 165 g |
Afmetingen behuizing: | 120 x 92 x 14 mm |
Datasheet
Satel Korting
Registreer u nu als klant en geniet direct van scherpe Satel kortingen!
Prijsopgave
Staat product dat u zoekt niet in onze winkel?
Wilt u een passend advies dat aansluit bij uw wensen?
Wilt u een offerte voor een compleet systeem of installatie?
Ergens anders goedkoper?
Neem dan contact met ons op voor een scherpe prijsopgave.
Ervaar onze voordelen!
- Voor slechts € 3,95 verzonden, bestellingen boven € 100,00 worden gratis verzonden!
- Verzending naar België, Duitsland en Nederland
- 14 dagen retourrecht
- 100% Originele import
- Eigen helpdesk beschikbaar
- Installatieservice mogelijk
- Ergens anders goedkoper? Neem contact met ons op!
Berichten van onze klanten:
- "Snelle service, goede info omtrent bezorgen ( Track and trace )" - Dick
- "Zeer snelle levering voor de laagste prijs op internet, duidelijke website." - H. Garskamp
- "Prima zaak ! Snel geleverd en prima kwaliteit !" - E. Brouwer
- "Bestelde camera was niet direct op voorraad, kreeg daarvoor een beter alternatief, top service!" - Rik
- "goede producten ,snelle service ,geen gezeur gewoon zoals het hoort !" - David
- "Zeer snelle levering top bedrijf" - Vincent
100% originele import
Al onze Satel producten zijn ingekocht via het Nederlandse distributie kanaal.
Hiermee bent u er zeker van dat u recht heeft op Nederlandse handleidingen alsmede systeem taal.
Daarnaast kunnen de door ons geleverde producten keurig netjes worden geüpdatet naar de laatste firmware, zodat u altijd een systeem heeft wat up-to-date is!
Helaas zijn er op dit moment een aantal Nederlandse webshops actief welke systemen, tegen zeer lage prijzen, verkopen die niet via de officiële weg zijn geïmporteerd.
Deze systemen kunt u niet zelf updaten en beschikken alleen over de Poolse of Engelse taal.
Daarnaast is er helaas ook een webshop actief welke beweerd originele Nederlands geïmporteerde producten verkoopt.
Uit onderzoek is gebleken dat deze webshop de randapparatuur alsnog direct via Poolse webshops inkoopt en verkoop aan zijn/haar klanten.
Op dit moment zult u niet veel merken van dit verschil, echter werkt Satel aan firmware updates om deze "grijze" import tegen te gaan.
Het kan dus zeer zeker voorkomen dat u in de nabije toekomst na een firmware update geen gebruik meer kunt maken van deze randapparatuur.
Wilt u hier meer over weten, neem dan contact met ons op of benader de Nederlandse importeur (Osec)